ديفـال مستـراح
And God has the ability to cum over anything and anyone
چهارشنبه، مرداد ۳۰، ۱۳۹۲
از دید من صفحه ی "یک میلیون لایک برای میرحسین موسوی" همونقد مسخره س، که این پیجایی که میگن "ده هزار تا لایک بزنین تا مایکروسافت/فیسبوک هزینه ی درمان فلان بچّه رو بده" مسخره ان. نهایتاً هم همشون به "ممه ی این داف ناب آریایی چن تا لایک داره؟" ختم میشن. 
7 Comments:
Blogger runykey said...
آی اونا میخوان یاد شهدای سبزو زنده ( ندا ندا ندا ) نیگر دارن،

Anonymous سعید said...
سلام به شما و خوانندگان
یک پیکان نوستالژیک دارم که داخلش و چعبه اش پر است از کتاب.کتابهای خاص ، کمیاب و نایاب(کهنه و نو) .همه از آب گذشته.حتی عامع پسنداش هم مورد تایید عده ای کتابخون حرفه ای هستند چه برسه به کتابهای خواندنی و عمیقش.
بصورت سیار می چرخیم و هر جا ، جا دیدیم و چشم ماموران سد معبر را دور ، کتابها را روی کاپوت جلو و جعبه عقب و دور تا دور سقف و باربند می چینیم.دل نازکی هم داریم که به تقاضاهای تخفیف نه نمی توانیم بگوییم.البته در حد معقولش.
به رفتارهای اجتماعی مردم هم علاقه مندیم.برای همین برخوردهایشان با مقوله کتاب را به زبانی نزدیک به طنز ، در همین وبلاگ وهمچنین در پیجی در فیس بوک می نویسیم.(صفحه ای به نام کتابفروشی سیار سعید)
سفارش کتاب می پذیریم.کتابهایی هستند که به جرات میگویم منحصربفرد هستند و در دست ما هستند چون ما به خونه ها می ریم برای خرید کتاب ؛ این جور کتابهای تک و ویژه هم گیرمان می آید.
لیست کتابها را تا جایی که ممکن بوده در یکی دوتا از پستها نوشته ام.ولی نه همه ی آنها را ،ولی با مطالعه همینها دستتان می آید که چه مدل کتابهایی را عرضه می کنم.تقریبا همه ی کتابهایی که دستفروش ها و نایاب فروشی های انقلاب دارند را دارم.
کتابخانه شخصی شما را هم به قیمتی که نه سیخ بسوزد و نه کباب می خریم.
در تهران کتابها را یا به پیک می دهیم یا خودمان می آوریم خدمتتان(اگر از سه جلد بیشتر بخواهید) یا خودتان می آیید می برید یا هر مدل دیگه ای که بخواهید.شهرستانها هم با پست یا اتوبوس یا تی پاکس (البته با پرداخت هزینه)
اگر کتاب هم نمی خرید قول می دهم مطالب وبلاگ برایتان جدابیت خواهد داشت.
حرف ناگفته ای نمانده بجز اینکه منتطرتان هستیم با افتخار
http://kohneketab.blogfa.com/
با تشکر: سعید مسعود

Anonymous ناشناس said...
البرز اگه تو فیس بوک هستی بگو! این پست از ژانر رو تو گذاشتی؟؟
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=638288296203581&set=a.191198574245891.43616.187152051317210&type=1

Blogger Alborz said...
نه کار من نیس :)))))))))))))))))))))

Anonymous ناشناس said...
منم خیلی وقتا ژانر رو که می خونم یاد تو می افتم

Anonymous ناشناس said...
منم خیلی وقتا ژانر رو که می خونم یاد تو می افتم

Anonymous ناشناس said...
سلام؛ چه قدر خوشحالم که باز می نویسی ، مدت هاست که می خونمت، یاسی