ديفـال مستـراح
And God has the ability to cum over anything and anyone
جمعه، آذر ۱۲، ۱۳۹۵
Streets Of Rage - Remake
اونایی که مث من نوجوونیشون با عشق بازیای میکرو و سِگا گذشته، سه تا عنوان بازیهای شورش در شهر (یا اسم اصلیش Streets Of Rage یا Bare Knuckle) رو باس خوب یادشون باشه. طرفدارای این بازی خیلی صبر کردن که شاید یه روز مثل Super Mario Bros یا Sonic یا سری Mortal Kombat، شورش در شهر هم با گرافیک سه بعدی و داستان و شخصیتای قدیمی و جدید دوباره سازی بشه. انتظاری که به طرز عجیبی هیچوقت برآورده نشد. 

دیروز کاملاً اتّفاقی متوجه شدم چند سال پیش، یه عدّه آدم با عشق اومدن از ترکیب هر سه تا عنوان Street Of Rage یه بازی درآوردن به اسم Streets Of Rage Remake که توش میتونی هر کدوم از کاراکترهای اون سه تا بازی رو انتخاب کنی و باهاش مرحله ها رو بری جلو. با اینکه کماکان به دو بعدی بودن بازی وفادار موندن، جزئیات و رنگها تا حدودی بهتره و مرحله ها و داستان هم درسته که به همون سبک قدیمه ولی به هیچ وجه صرفاً تکرار همونا نیست و خیلی جاها جدیده. آپشن ها و مود های زیادی بهش اضافه شده و جالب اینکه خیلی از آپشنها رو میتونی انتخاب کنی به سبک کدوم نسخه از بازی باشه. برا پی سی، ایکس باکس، مک و لینوکس هم قابل اجراس و کلاً 212 مگ حجمشه. چیز سنگینی اصلاً نیست و برا کسی که سالهاست داره همون عنوانهای قدیمیو صدباره بازی میکنه، بازی کردنش خیلی لذّتبخشه. 

خلاصه گفتم اگه شورش باز قدیمی هستین، اینو از دست ندین.

لینک دانلود بازی Streets Of Rage Remake 

پ.ن: مود ها و چیت های زیادی هم براش میتونین پیدا کنین بذارین روش. یه سرچ کنین جالبه.


4 Comments:
Anonymous کیدو said...
من پی سی شو بازی کردم دسته نداشتم حال نداد. اون دختر جنده ها که شلاق دارن فقط باس بشون هلکوپتری زد، مشت و لگد حال نمیده.

Anonymous ناشناس said...
بنویس خوب می نویسی

Anonymous Xak said...
شورش در شهر گفتی و نوستالژی داد به بادم

ایول

Anonymous ناشناس said...
خب دوباره رفتی تا دو سال دیگه بیای پنچ تا پست بذاری